ULUSLARARASI ROTARY 2420, BÖLGE İSTANBUL BAHÇEŞEHİR ROTARY KULÜBÜ

Sn.Prof.Dr.Omer Baybars Tek,

Rotary Kulüpleri, iş ve meslek insanlarının oluşturduğu bir hizmet kuruluşudur

Bizler, Dünya Ülkeleri arasında iyi niyet ve anlayışı karşılıklı olarak geliştirerek barışa ve banş halinin kökleşmesine katkıda bulunan ender sivil toptum örgütlerinden biri olan Rotary'ni üyeleriyiz.Çalışmalarımızda, üyelerimiz arasında tanışıklığı bir hizmet firsatı olarak görür ve bu nedenle her hafta düzenli olarak toplanarak tanışıklığımızı geliştirmeye çalışırız.

Bizler her Rotaryen'in kendi iş ve mesleğini topluma hizmet firsatı olarak yüceltmesini benimser ve bu nedenle iş ve meslekte yüksek ahlaki değerlerin yaygınlaşarak kullanılması için haftalık toplantılarımızda çalışmalar yaparız.

Her Rotaryen üyemizin, hizmet idealini kendi kişisel iş ve toplum hayatına uygulaması ve böylece topluma ömek olması için onları ve çevrelerini teşvik eden projeler geliştiririz.Bizim gibi hizmet idealinde birleşmiş iş ve meslek adamları arasında Dünya çapında dostluk ilişkileri kurarak , karşılıklı anlayışı, iyi niyeti ve barışı geliştirecek uluslararası projeler yaparız.

Siz Sayın Prof.Dr.Ömer Baybars Tek, meslek hayatınız boyunca yaptığınız ömek çalışmalar ile hem meslektaşlarınıza hem de bizlere örnek oldunuz. Çalışmalarınızla meslekte yüksek ahlaki standartların yaygınlaşmasını teşvik ediyor ve özellikle genç meslek sahiplerini yüreklendirerek onların da yararlı işler doğrultusunda çalışmaları için önder oluyorsunuz

İstanbul Bahçeşehir Rotary Kulübü olarak, iş ve meslek insanlarına yarattığınız bu onuru, gösterdiğiniz bu ışığı ve hizmet İdealimizi yücelten bu katkınızı şükran ile anıyor ve takdim etmeyi oybirliğiyle kararlaştırmış olduğumuz Meslekte Başarı Ödülü ile bu onuru gelecek kuşaklara aktarmak istiyoruz.

Bu sebeple onurunuza düzenlenecek olan toplantı ve ödül töreni ile ilgili ayrıntılar tarafınıza en kısa sürede iletilecektir.

Rotaryen saygılarımla,

Selami Yıldırım

Bahçeşehir Rotary Kulübü

Meslek Hizmetleri Ana Komitesi Başkanı

Prof. Dr. Ömer Baybars TEK -

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Uluslararası Lojistik Bölümü
Selçuk Yaşar Kampüsü Üniversite Caddesi Ağaçlı Yol No:35–37 Bornova / İzmir / Türkiye
e-Posta: omer.tek@yasar.edu.tr & Telefon: 0 232 411 52 24 & Faks: 0 232 411 50 20

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates