Haberler

Geleneksel Lojistik Günleri

Yaşar Üniversitesi Uluslararası Lojistik Yönetimi Bölümü ve Lojistik Topluluğu tarafından bu yıl 7’incisi düzenlenen sektörel lojistik temalı “Uluslararası Lojistik Günleri” Selçuk Yaşar Kampüsü’nde düzenlenen törenle başladı. 6-9 Mart tarihleri arasında düzenlenecek etkinlikte akademisyen ve sektör çalışanlarının tecrübeleri paneller ve uygulamalı eğitimler ile öğrencilere ve katılımcılara aktarılacak...

 

Geleneksel hale gelen 7. Uluslararası Lojistik Günleri’nin açılış törenine Yaşar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Barkan, Uluslararası Lojistik Yönetimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ömer Baybars Tek ve 16 üniversiteden öğrenci katıldı.

Yaşar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Barkan, açılış töreninde yaptığı konuşmada, “Üniversitemizin düzenlediği Lojistik Günleri artık geleneksel hale geldi. Lojistiğin de önemi artmaya başladı. Etkinliğe katılan öğrenciler sektör temsilcileriyle bir araya gelerek onların deneyimlerini öğrenme fırsatı da bulacaklar” diye konuştu.

Törende konuşan Prof. Dr. Ömer Baybars Tek, “Lojistik günleri öğrencilerimizin ve bölümümüzün sektörle ve sektördeki değerli yönetici ve iş adamlarıyla, her iki taraf için yararlı ve başarılı ilişkiler geliştirme ve pekiştirmelerine çok önemli katkılarda bulunmaktadır” dedi.
Prof. Dr. Ömer Baybars Tek, “Lojistik günleri öğrencilerimizin ve bölümümüzün sektörle ve sektördeki değerli yönetici ve iş adamlarıyla, her iki taraf için yararlı ve başarılı ilişkiler geliştirme ve pekiştirmelerine çok önemli katkılarda bulunmaktadır” dedi.
Çeşme’de devam edecek

6. Uluslararası Lojistik Günleri, Yaşar Üniversitesi Selçuk Yaşar Kampüsü’nde gerçekleştirilen açılış töreninin ardından 9 Mart Pazar gününe kadar Çeşme Altın Yunus Resort ve Thermal Hotel’de devam edecek.

Son DüzenlenmePazartesi, 15 Aralık 2014 10:02
Prof. Dr. Ömer Baybars TEK -

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Uluslararası Lojistik Bölümü
Selçuk Yaşar Kampüsü Üniversite Caddesi Ağaçlı Yol No:35–37 Bornova / İzmir / Türkiye
e-Posta: omer.tek@yasar.edu.tr & Telefon: 0 232 411 52 24 & Faks: 0 232 411 50 20

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates